Dobrá/ý psycholožka/psycholog

Prostor pro vzájemnou pomoc a léčbu.

Dobrá/ý psycholožka/psycholog

Příspěvekod Adam_Ch. » pon 26. led 2009 14:05:16

Založením tohoto vlákna reaguju na příspěvek Katy v sekci komunita, která by ocenila kontakty na odbornou pomoc, která skutečně funguje.

Zde můžete připojovat svou osobní zkušenosi ať už pozitivní nebo negativní s psychogy/psycholožkami a vytvářet tak pro sebe i pro ostatní síť kontaktů. (Podobné hodnocení lékařů a psychologů klienty najdete na http://www.znamylekar.cz/)

Otázky do diskuze:
- Kdo mi pomohl (kontakt)? Jak mi pomohl?
- Kdo mi nepomohl? Jak mi nepomohl?
Adam_Ch.

Re: Dobrá/ý psycholožka/psycholog

Příspěvekod katy » pon 26. led 2009 16:42:09

Dik.
Tak za sebe a par ostatnich holek a odborniku pisu, ze nefunguje Elektra - setkaly jsme se s aroganci, povysovanim, nerespektem apod... Navic tamni "dr" porad mela potrebu nam neco vnucovat...

Ohledne zneuzivani neznam nikoho, kdo funguje. Ale se sebeposkozovanim a vubec takovou neduveru k lidem, sebenenavisti apod. umi dobre pracovat Zbysek Mohaupt (Praha). Bohuzel je placeny.
katy

Re: Dobrá/ý psycholožka/psycholog

Příspěvekod korolka » pon 23. bře 2009 20:12:52

Dobry den, co se tyce Elketry,sem jeji pacientkou jiz pres rok a nikde jsmese nesetkala s tak profesionalnim pristupem,jako prave tam,citlivy pristup pani doktorky a zarazeni do skupinove treapie mi daly nadeji, ze bude lepe a nejsem o tom presvedcena jen ja,ale nas devet v terapeuticke skupine,ktera probiha.
O to vic me mrzi, ze Elektra v tuto chvili bojuje s nedostatkem penez a bojuje i proti moznemu zruseni teto organizace.
Proto v tuto chvili neprijima nove pacienty,ale je to jedno z takovych to zarizeni v CR a uz pomhlo mnoha zenam , divkam.

Naposledy oživil Anonymous v pon 23. bře 2009 20:12:52
korolka

Zpět na Podpora